Novinky

Tenis jako sport pro život 2

27.04.2021 08:38

Opět zdravíme všechny příznivce sportu a tenisu zvlášť. Tentokrát již s větší dávkou optimismu. Všech 5 tenisových kurtů máme již po zimě v provozu a zahájili jsme tréninky členů TK Čáslav, jak dětí, tak i dospělých. Vrcholem sezony je pro náš klub bezesporu soutěž smíšených družstev, která začíná již v sobotu 1. května. Hned na úvod přivítá naše A družstvo dospělých favorita skupiny, družstvo LTC Kolín. Zápas slibuje atraktivní podívanou a určitě stojí za to, se v sobotu aspoň na chvíli přijít do Vodrant podívat. O ostatních zápasech našich družstev se dočtete na webových stránkách Tenisového klubu Čáslav.
V rámci programu „Tenis jako sport pro život“ pořádáme, stejně jako vloni, tenisový turnaj dětí. Termín je stanoven na 22. května od 9.00 hod. Turnaje se mohou účastnit děti od 6 do 16 let. Tento turnaj je určen nejen pro členy TK Čáslav, ale i pro všechny ostatní zájemce. Účastníci budou rozděleni podle věku a výkonnosti do 5 skupin, kde každý odehraje několik zápasů. Půjde především o radost ze hry, výsledky nebudou až tak důležité. Pro všechny máme připraveny drobné ceny. Vloni jsme na kurtech přivítali přes 30 dětí a věříme, že letos nás bude ještě víc. Na turnaji také představíme veřejnosti našeho nového partnera, který pro náš klub bude zajišťovat sportovní vybavení hráčů a trenérů. Předem nebudeme prozrazovat jeho jméno. Snad některým napoví, že s jeho míči se hrál první grandslamový turnaj sezony v Austrálii.
Nadcházející tenisový program je jednoduše nabitý. Zbývá si jen přát pěkné počasí a především být a zůstávat tenisově pozitivní.

Informace o dění v našem TK

03.03.2021 18:48

Zdravíme všechny příznivce tenisu. Bohužel nemáme pro tenisty příznivé zprávy. Letošní halová tenisová sezóna skončila. Po všech útrapách, včetně zřícení haly dne 8.2.2021, nám celková situace již nedovolí hru v hale obnovit. Termín bourání haly je stanoven na 27.3.2021. Zda tomu tak skutečně bude, závisí na získání povolení. Přesto všichni věříme, že s příchodem jara naše kurty opět ožijí. Tréninkový proces i soutěžní akce jsou připraveny a zbývá jen vydržet ještě pár dnů.

Děkujeme a doufáme, že se uvidíme na kurtech.

Za výbor TK
Jarda Frýba

Tenis jako sport pro život 1

27.02.2021 08:38

Zima skončila a všichni společně věříme, že nadcházející letní sezona bude pro sportovce konečně normální. S tímto předpokladem vstupujeme do letní sezony a do soutěží smíšených družstev. Stavíme 2 družstva dospělých a 1 družstvo dorostu. Pro žákovské kategorie máme připraven, stejně jako vloni, květnový tenisový turnaj mládeže, o prázdninách pak tenisové kempy. Tréninkový proces zajišťujeme pomocí 6 trenérů, z nichž polovina má mezinárodní zkušenosti. Pokud budou rodiče chtít vhodnou pohybovou aktivitu pro své děti, tak má tenisový klub připraven program „Tenis jako sport pro život“. S tímto programem budeme veřejnost průběžně seznamovat. Jedním z bodů programu je bod „Jak začít ?“ K tomu potvrzujeme, že od dubna bude možnost každou středu od 17 do 18 hodin přijít na tenisové kurty, kde si může každý pod vedením našich trenérů zdarma zkusit, jak je tenis zábavný. Nehodí-li se středa, volejte 603 829 439 nebo pište tkcaslav@seznam.cz.

Těšíme se na Vás.

Čáslavský tenis o třídu výš

25.02.2021 08:37

V novodobé historii hrál čáslavský tenisový klub v soutěži smíšených družstev Středočeského kraje v kategorii dospělých vždy pouze ve IV. třídě. Ta je všemi lidmi, kteří se o tenis zajímají, nazývána „pralesní ligou“. Několikrát skončilo naše družstvo těsně druhé. V loňském roce se našim dospělým hráčům poprvé podařilo vybojovat postup do III. třídy. Zasloužili se o to hráči: Oldřich Abrhám, Tomáš Janda, Filip Frýba, Filip Nováček, Jiří Dibelka, Jiří Diviš, Jaroslava Forštová, Klára Dvořáková, Iveta Hrušková, Jana Pechová a Alena Čuchalová. Pro následující sezony navázal tenisový klub spolupráci s bývalým slovenským extraligovým hráčem, dnes trenérem, Mgr. Alexandrem Bubákem. Pod jeho vedením se budou připravovat hráči, kteří mají zájem hrát tenis závodně, tzn. hrát mistrovské soutěže smíšených družstev a účastnit se turnajů pořádaných Českým tenisovým svazem. Pro ostatní zájemce o bílý sport jsou pak k dispozici další trenéři z řad členů tenisového klubu. Prioritou vedení tenisového klubu je přivést k tomuto krásnému sportu další adepty především z řad dětí a mládeže. Nábor zájemců o tenis probíhá nepřetržitě. Na telefonu správce tenisového areálu tel. 603 829 439 dostane každý informace a následně bude pro každého zájemce individuálně vytvořen tréninkový plán. Všichni společně věříme, že se nám časem podaří zvýšit úroveň mládežnických družstev tak, aby se trvale mohly účastnit soutěží vyšších kategorií.

Přijďte do Vodrant, těšíme se na Vás.

Výbor TK Čáslav

OD 3.12.2020 HALA OPĚT V PROVOZU

03.12.2020 08:00

Od čtvrtka 3.12.2020 zveme všechny příznivce "bílého sportu" do znovuotevřené haly. Hala bude otevřena za dodržování protiepidemických opatření. Pro další informace kontaktujte telefon správce. Přejeme krásné adventní hraní.

HALA MIMO PROVOZ!!!

01.11.2020 19:43

Vážení příznivci čáslavského tenisu.

Nafukovací hala je z důvodu vládního nařízení uzavřena do odvolání. O zahájení provozu Vás budeme informovat.

Mimořádná členská schůze

01.11.2020 15:11

Na mimořádné členské schůzi dne 22. 9. 2020 byly schváleny nové stanovy našeho klubu, které jsou v souladu s platným Občanským zákoníkem. Také byli potvrzeni ve svých funkcích stávající členové výkonného výboru.

Dne 1. 11. 2020 byl pak do spolkového rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 3114 zapsán

1) nový název našeho klubu a to "Tenisový klub Čáslav, z.s."
2) účel spolku
3) nejvyšší orgán spolku
4) členové výkonného výboru
5) způsob jednání

to vše v souladu s novými stanovami klubu schválenými dne 22. 9. 2020. Tímto byl potvrzen nový právní status našeho klubu, což je mimo jiné i podmínkou pro případné čerpání dotací z tenisového svazu.

Stavba tenisové haly

17.10.2020 08:00

V sobotu 17.10.2020 od 8:00 proběhne stavba tenisové haly. Občerstvení je zajištěno. Zveme všechny členy Tenisového klubu Čáslav, rodiče dětí a tenisové nadšence ...

Tenisový turnaj mládeže

26.09.2020 09:00

Výbor Tenisového klubu Čáslav pořádá pro své členy z řad mládeže TENISOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE.

V sobotu 26. září 2020 od 9:00 hod. v tenisovém areálu TK Čáslav, Vodranty.
Na turnaj se může přihlásit každý člen TK Čáslav z řad mládeže.
Turnaj bude rozdělen do skupin podle věkových kategorií:
5 - 9 let
10 - 13 let
14 - 18 let
Ve skupinách se bude hrát systémem "každý s každým "na 1 set. Vítězové jednotlivých kategorií obdrží diplomy a ceny.
"Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se."

MIMOŘÁDNÁ ČLENSKÁ SCHŮZE

22.09.2020 18:00

Zveme všechny členy Tenisového klubu Čáslav na mimořádnou členskou schůzi, která se koná v úterý 22. září 2020 od 18:00 hod. v klubovně tenisového klubu na adrese Čáslav, Vodranty 1999.

Program schůze:

1) Úprava stanov pro účely řízení před spolkovým rejstříkem
2) Potvrzení funkcí členů výkonného výboru pro účely řízení před spolkovým rejstříkem

Výkonný výbor TK Čáslav

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>