Novinky

Stavba haly + brigády

07.04.2023 08:00

Zveme všechny příznivce tenisu v Čáslavi na bourání zimní haly, které proběhne v pátek 7.4.2023 od 8:00. O účast žádáme muže i ženy, neboť je třeba provést kompletní jarní úklid. Tradiční občerstvení je zajištěno.

V případě příznivého počasí je možno od 15.3.2023 odpracovávat brigádnické hodiny. Zájemci nechť se hlásí u správce tenisového areálu. Jsou zde i jedinci, kteří ještě nemají odpracované všechny hodiny za rok 2022.

Těšíme se na vaši účast. TK Čáslav.

Stavba haly - ZMĚNA TERMÍNU

23.10.2022 08:00

Vážení brigádníci, vzhledem k nepřízni počasí, se stavba haly přesouvá na neděli 23.10.2022!!!

Vážení příznivci čáslavského tenisu, v sobotu 22. října od 8:00 hod. proběhne stavba tenisové nafukovací haly. Žádáme vás, abyste se dostavili v hojném počtu. Svou účast potvrďte u správce pana Isacha, nebo se napište na papír visící na kuchyňské lince. Těšíme se na vás.

NÁBOR DĚTÍ

14.09.2022 09:49

Vážení příznivci čáslavského tenisu, vážení rodiče!

14.9.2022 a 21.9.2022 od 16:00 se bude konat v našem tenisovém areálu ve Vodrantech nábor dětí. Pokud byste měli zájem, rádi se s vámi sejdeme.

TURNAJ ČTYŘHER - Čáslavský pohár

11.06.2022 09:00

Co nejsrdečněji zveme všechny členy našeho klubu na turnaj čtyřher, který se koná v sobotu 11.6.2022 od 9:00.

Účastnická listina je umístěná pod pergolou, hraje se s balony DUNLOP. Pozvánka samozřejmě platí i pro ty, kteří nechtějí hrát a chtějí se pouze pobavit. Startovné za celodenní menu a pitný režim je 300,- Kč / osoba. Předpokládaná účast 20-25 dvojic.

Těšíme se na Vás. TK Čáslav.

Bourání haly a brigády

04.04.2022 11:19

Všechny členy klubu zveme na bourání haly, které proběhne v neděli 10. dubna od 8:00. Občerstvení je zajištěno. Při dostatečném množství účastníků je předpokládaná doba bourání 4 hodiny.

Od 18. března do 10. dubna bychom chtěli připravit náš tenisový areál tak, abychom se tam cítili co nejlépe. Členové TK se tedy mohou hlásit na brigády telefonem nebo emailem u pana Frýby. Objem prací je sice velký, ale není nekonečný. Pro splnění brigádnických povinností se proto hlaste co nejdříve. Nářadí na práci je připraveno.

Těšíme se na všechny pracanty!

Nový online rezervační systém REZZY

24.01.2022 09:09

    Tak jako si každý z nás dává do nového roku určitá předsevzetí, tak si i čáslavský tenisový klub dal pro rok 2022 za úkol zvýšit sportovní a společenskou prestiž klubu a přiblížit tenis všem, kdo ho mají rádi. Jedním z důležitých momentů propagace tenisu je nový rezervační systém REZZY, který již dnes najdete na našich webových stránkách. V současné době se rezervační systém nachází ve zkušebním provozu, ale již nyní je možné se do systému zaregistrovat a zarezervovat si hraní v hale. Zajímavostí je i skutečnost, že po zaregistrování do systému si můžete rezervovat hodiny i v dalších městech, kde již tento systém funguje.(např. Pardubice, Hradec Králové). Mimo tohoto nového systému běží dočasně i rezervace postaru přes telefon správce 603 829 439.

TENISOVÝ TURNAJ DĚTÍ A MLÁDEŽE

22.05.2021 09:00

V sobotu 22.5.2021 se na čáslavských dvorcích konal od 9:00 Tenisový turnaj mládeže. Zúčastnit se mohhli hráči od 6 do 16 let, členové i nečlenové, zkrátka všichni, kteří měli dostatek chuti. Počasí se poměrně vydařilo a všichni mohli být spokojeni. Na fotky z turnaje se můžete podívat zde.

Tenis jako sport pro život 3

15.05.2021 08:40

Tenisovým příznivcům přinášíme další novinky ze života našeho klubu. Nejprve se musíme omluvit těm, kteří se 1. května přišli podívat na 1. mistrovské utkání našeho A družstva dospělých. Epidemiologická situace bohužel vyústila ve zrušení systému hraní zápasů ve skupinách tzv. každý s každým. Soutěže se budou tedy hrát až od 29. května v osmičlenných skupinách stejně jako vloni tzv. KO systémem na 3 kola, se zachováním postupů a sestupů. Pro úspěch v soutěži jsme pro letošní rok angažovali do A družstva dospělých několik posil. Tou nejvýznamnější je mladá hráčka z Velké Británie, se kterou se pokusíme soutěž vyhrát a postoupit do 1. třídy.

Po úspěšném květnovém tenisovém turnaji mládeže přichází na řadu již klasický turnaj dospělých ve čtyřhrách. Datum konání bylo stanoveno na 12. června od 9 hod. Turnaje se zúčastní nejen členové našeho klubu, ale i hráči nám blízkých tenisových oddílů ze Starého Kolína, Třemošnice či Týnce nad Labem. Nebude se jednat pouze o ryze sportovní akci, ale ke slovu snad přijde i společenská zábava, kterou jsme tak dlouho postrádali.

A na závěr máme pro čtenáře Čáslavských novin jednu fantastickou zprávu. Našemu klubu se podařilo uzavřít partnerskou smlouvu s renomovanou světovou firmou DUNLOP. První výsledky spolupráce jsou již vidět. Na kurtech máme nejen reklamní poutače DUNLOP, ale i široký sortiment jejich výrobků. Od května provozujeme testovací středisko raket DUNLOP, kde si každý může zdarma vyzkoušet, která raketa by byla pro jeho tenisové údery nejvhodnější. Pro zlepšení práce s mládeží nám náš nový partner vybavil naše trenéry raketami a tenisovým bagem. V neposlední řadě jsou rovněž ceny tenisových raket a ostatního vybavení výhodné, a to nejen pro dospělé, ale především pro mládež.

A proto vzkaz všem zájemcům o tenis: “Přijďte do Vodrant, jste vítáni.“

Tenis jako sport pro život 2

27.04.2021 08:38

Opět zdravíme všechny příznivce sportu a tenisu zvlášť. Tentokrát již s větší dávkou optimismu. Všech 5 tenisových kurtů máme již po zimě v provozu a zahájili jsme tréninky členů TK Čáslav, jak dětí, tak i dospělých. Vrcholem sezony je pro náš klub bezesporu soutěž smíšených družstev, která začíná již v sobotu 1. května. Hned na úvod přivítá naše A družstvo dospělých favorita skupiny, družstvo LTC Kolín. Zápas slibuje atraktivní podívanou a určitě stojí za to, se v sobotu aspoň na chvíli přijít do Vodrant podívat. O ostatních zápasech našich družstev se dočtete na webových stránkách Tenisového klubu Čáslav.
V rámci programu „Tenis jako sport pro život“ pořádáme, stejně jako vloni, tenisový turnaj dětí. Termín je stanoven na 22. května od 9.00 hod. Turnaje se mohou účastnit děti od 6 do 16 let. Tento turnaj je určen nejen pro členy TK Čáslav, ale i pro všechny ostatní zájemce. Účastníci budou rozděleni podle věku a výkonnosti do 5 skupin, kde každý odehraje několik zápasů. Půjde především o radost ze hry, výsledky nebudou až tak důležité. Pro všechny máme připraveny drobné ceny. Vloni jsme na kurtech přivítali přes 30 dětí a věříme, že letos nás bude ještě víc. Na turnaji také představíme veřejnosti našeho nového partnera, který pro náš klub bude zajišťovat sportovní vybavení hráčů a trenérů. Předem nebudeme prozrazovat jeho jméno. Snad některým napoví, že s jeho míči se hrál první grandslamový turnaj sezony v Austrálii.
Nadcházející tenisový program je jednoduše nabitý. Zbývá si jen přát pěkné počasí a především být a zůstávat tenisově pozitivní.

Informace o dění v našem TK

03.03.2021 18:48

Zdravíme všechny příznivce tenisu. Bohužel nemáme pro tenisty příznivé zprávy. Letošní halová tenisová sezóna skončila. Po všech útrapách, včetně zřícení haly dne 8.2.2021, nám celková situace již nedovolí hru v hale obnovit. Termín bourání haly je stanoven na 27.3.2021. Zda tomu tak skutečně bude, závisí na získání povolení. Přesto všichni věříme, že s příchodem jara naše kurty opět ožijí. Tréninkový proces i soutěžní akce jsou připraveny a zbývá jen vydržet ještě pár dnů.

Děkujeme a doufáme, že se uvidíme na kurtech.

Za výbor TK
Jarda Frýba

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>